Створюючи затишок та комфорт зсередини, ми прагнемо надати гарний вигляд нашому житлу й ззовні. Фасадний декор – це обличчя будівлі, будь то заміський котедж, міський багатоповерховий будинок чи офісна споруда. Сучасний зовнішній декор для будинку дає змогу створити з будь-якої споруди шедевр!

Пінопластовий фасадний декор – це не лише красиво, але й практично. Декор фасаду з пінопласту від виробника RPS-Decor має чимало переваг. Найголовніша функція фасадного декору – це, звичайно ж, надання естетичного вигляду будівлі. Але не обійшлося й без декількох практичних властивостей:

 1. Завдяки декоративним елементам можна візуально збільшити чи зменшити висоту будівлі, вікон, дверних проходів тощо.
 2. Вироби мають легку вагу, що не чинить додаткового навантаження на фасад, але при цьому дуже міцні завдяки спеціальному покриттю.
 3. Додаткове теплозберігання відповів.
 4. Дуже легкий та ощадливий монтаж.
 5. Можна монтувати на будь-яку поверхню фасаду: облицювальна цегла, штукатурка, клінкер, керамічних виробів .
 6. Відносно низька вартість.
 7. Можливість створення різних форм і розмірів у любій кількості.
 8. Термін експлуатації дорівнює терміну експлуатації самої будівлі.

Види фасадного декору від виробника RPS-Decor

Крім практичних та естетичних функцій пінопластовий декор для фасаду приваблює своїм різновидом декоративних елементів. Кожний вид фасадного декору має своє призначення та надає певного шарму будівлі чи внутрішньому приміщенні.

Русти – квадратні або прямокутні панелі, котрі використовують для облицювання зовнішніх кутів фасаду. Вони допомагають створити гармонійний та стильний екстер’єр.

Замкове каміння (замок) – декоративний елемент, що має клиноподібну або пірамідальну форму. Розміщується на верхній центральній частині арки чи молдингу, віконного чи дверного отвору. Раніше використовувався, як заключний, укріплюючий елемент арочних отворів. Зараз виконує функцію виключно декоративно-естетичну. Завдяки легкій пінопластовій основі замок не чинить надмірне навантаження на фасад будівлі.

Карнизи – цей декоративно-архітектурний елемент використовують для зовнішнього та внутрішнього декорування. Цей вид елементів є одним з найпопулярніших та найбільш помітних видів фасадного декору. На відміну від внутрішніх карнизів, які виконують суто естетичну функцію, зовнішні карнизи володіють більшою міцність до механічних пошкоджень та захищають будівлю від несприятливих погодніх умов.

Колони та напівколони – це декоративний елемент круглої або напівкруглої циліндричної форми. Колона, зазвичай, використовується, як маскувальний декор для підпорних кріплень. Напівколона – це частини декоративних колон, які кріпляться на плоскість стіни. Наші декоративні колони класифікуються на два типа: гладкі та рельєфні.

Кронштейн фасадний – декоративна вертикальна підпора. На перший погляд простий, але дуже привабливий елемент фасадного чи інтер’єрного декору. Кронштейн підкреслює оригінальність та витонченість дизайну. Чудова поєднується з молдингами, колонами та пілястрами.

Молдинг фасадний – це пряма гладка або рельєфна планка, котра кріпиться безпосередньо на плоскість стіни. Молдинг – один з найрозповсюдженіших елементів фасадного декору. Найчастіше їх використовують для обробки відкосів, а також для візуального розділення поверхів будівлі. Цей вид декору чудово підходять для бюджетного варіанта фасадного оздоблення. Широкі прямокутні молдинги( їх ще називають пілястрами) , найчастіше, використовуються для декорування зовнішніх кутів будівлі.

Підвіконний молдинг (підвіконник) – декоративно-архітектурний елемент фасадного декору, який кріпиться під нижню частину вікна й закінчує віконне обрамлення. Пінопластовий підвіконник, крім естетичної функції, надає захист вікну від атмосферних опадів. Завдяки нашій спеціальний технології виробництва декоративних фасадних елементів, підвіконний молдинг не боїться впливу зовнішнього середовища. Також, завдяки, пінополістироловій основі не чинить додаткове навантаження на фасад.

Настінні фасадні панелі – це декоративні накладні елементи, що кріпляться на стіни будівлі. Мають гладку або рельєфну поверхню. Розмір панелей підбирається індивідуально під розміри будови, але найчастіше їх розмір не перевищує двох метрів, а товщина коливається від 3 см до 5 см.

Пілястри фасадні – вертикальні прямокутні елементи фасадного декору, які візуально розділяють поверхню стіни на окремі зони. Зазвичай монтуються в комплекті з базами та капітелями, без них виглядають , як молдинг. Дуже часто їх використовують для декорування зовнішніх кутів будівлі.

У чому ж переваги фасадного декору з пінопласту?

Безсумнівна перевага поліуретану (пінопласту) є його доступність. Завдяки цьому матеріалу ціна декоративних елементів фасаду з пінополістиролу набагато нижче в порівнянні з аналогічними елементами з гіпсу або дерева. Легка і одночасно міцна структура матеріалу робить діапазон застосування фасадного декору з пінопласту практично необмеженим. Його зручно і просто застосовувати навіть на великій висоті. Окремі елементи можуть бути значних розмірів і площ, але порівняно легкими. Декорування будинку пінопластом не створює додаткового навантаження на фасад.

Завдяки легкості матеріалу можна виготовити пінопластовий декор для фасаду різних форм і конфігурацій. Монтаж навіть великих елементів відносно простий. Декоративні елементи фасаду з пінополістиролу мають високу стійкість до перепадів температури і високого рівня вологи. У свою чергу такі характеристики продовжують термін служби зовнішнього декору для дому. Термін його експлуатації дорівнює строку експлуатації самої будівлі. Таким чином, при розумних витратах на обробку фасаду будівлі може набувати витончений і модний вигляд.

Чому варто купити пінопластовий декор для фасаду від виробника RPS-Decor?

Декоративний пінопласт для фасаду максимально ефективно справляється із завданням оформлення екстер’єру будівлі і надання йому завершеного вигляду. Фасадна ліпнина з пінопласту може візуально збільшити або зменшити висоту будівлі, вікон, а також дверних прорізів. Фасадний пінопласт легко забарвлюється в необхідний по дизайну колір. Різноманіття форм і видів цих декоративних елементів дає можливість для створення різних за стилем екстер’єру.

Поряд з декоративною функцією, вони також виконують і ряд практичних завдань. наприклад:

 • зберегти стики поверхонь;
 • розділити певні ділянки стін;
 • приховати незначні дефекти в обробці будівлі;
 • зробити непомітним перехід з однієї площини в іншу;
 • додаткове утеплення будівлі.

Де купити фасадний декор з пінопласту в Києві?

Компанія RPS-decor займається продажем декору з поліуретану тільки власного виробництва. Ми допоможемо Вам швидко і вигідно придбати фасадний декор для дому за найкращими цінами. Наші досвідчені співробітники знають все про декоративні елементи фасаду з пінополістиролу. Вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть у виборі декору.

Ми пропонуємо найширший вибір фасадного декору. Ви можете купити все необхідне в одному місці. Це істотно заощадить час і ресурси. Інтернет магазин RPS-decor – це найкращий варіант максимально швидко і ефективно купити декор з пінопласту для фасаду за найкращими цінами в Україні.