Відображається один результат

Декоративні балюстради з поліуретану – це витончена огорожа сходів, балконів, терас. Декоративна функція цього елегантного фасадного декору відмінно поєднується з практичною – забезпечення безпеки. Чисто естетичне значення виконують балюстради на даху будівлі.

Переваги балюстрад із поліуретану в декоруванні.

Конструкція балюстради з поліуретану складається з таких же частин, як і аналогічний декор з гіпсу або іншого матеріалу:

  •  балясини;
  •  поручень;
  •  підстава;
  •  кришка.

Декоративні балясини з пінопласту мають суттєву перевагу в порівнянні з таким же гіпсовим декором. Для забезпечення безпеки в конструкцію включається металевий каркас. Легка вага балюстради з поліуретану значно полегшує її монтаж, а також не вимагає додаткового зміцнення фасаду або балкона.
Збірна конструкція балюстради з пінопласту з окремих елементів зручна в разі заміни пошкоджених частин декору.
Декоративні балюстради та балясини з пінопласту завдяки матеріалу, з якого вони виготовлені, не бояться атмосферних опадів. Також вони стійкі і до механічних впливів.
Традиційно білий колір цього декору ідеально поєднується з більш темним колірним рішенням фасаду будівлі. При необхідності балюстради з пінопласту фарбуються будь-якими фасадними фарбами. Завдяки такому прийому декор можна стилізувати під будь-який матеріал: мармур, дерево, граніт …
Витончений зовнішній вигляд декоративних балясин співзвучний з колонами і арочними композиціями. Поєднання цих елементів фасадного декору підкреслить класичний стиль екстер’єру будівлі.
Декоративна балюстрада в композиції паркової ротонди або альтанки додасть легкості і романтичного настрою зоні відпочинку.

Де купити пінопластові балюстради в Києві?

В інтернет магазині RPS-decor Ви зможете придбати пінопластові балюстради за доступними цінами. Ми гарантуємо високу якість нашого фасадного декору. Запорукою цього є власне виробництво поліуретанового декору для фасаду будівель.
Великий асортимент каталогу дозволить Вам купити не тільки балюстради з пінопласту від українського виробника, а й інші декоративні елементи. Це дозволить легко комбінувати різні види декору для втілення ідеї і стилістики екстер’єру будівлі.