Показано 11 результатів

Боссажі і русти – найбільш часто використовуваний фасадний декор. Як і у більшості декоративних елементів, історія цього виду декору також сягає в далеке минуле. В наші дні для виробництва такого декору використовують різні матеріали. Але все ж найпопулярнішими і практичними по праву вважаються фасадні русти і боссажі з пінопласту.

Боссажі і русти фасадні в сучасній архітектурі

Сьогодні русти з пінопласту завдяки доступній ціні широко застосовуються в декорі фасадів різних будівель.
Застосування цих елементів в оформленні екстер'єру посилює грунтовність і монументалізм в зовнішньому вигляді будівлі, робить виразнішою віконні та дверні прорізи, кути. Комбінуючи боссажі і русти з пінопласту з віконним та дверним декором можна зробити вигляд будинку унікальним або кардинально його змінити.
Цей фасадний декор має вигляд квадратних і прямокутних панелей з гранями в 45 градусів. Тому русти з пінопласту імітують кладку великих каменів і використовуються для оформлення стін, зон над арками, вікнами і дверними отворами. Боссажі фасадні служать в основному для декорування кутів будівлі. Обрамлення кутів і цоколя додає всій композиції цілісність і завершеність.

Функціонал і переваги декору:

Такий фасадний декор візуально зменшує висоту будівлі, надає екстер'єру виразний вигляд, захищає кути від негативного впливу опадів і механічних впливів, маскує нерівності.
Поліуретан наділяє всіма своїми перевагами даний декор.

Завдяки матеріалу фасадні боссажі і русти мають ідеальну правильну форму. Володіють відмінною стійкістю до впливів факторів навколишнього середовища. Термін служби декору необмежений.
Монтаж плит простий. Елементи мають невелику вагу і легко кріпляться до будь-якої підстави. Вони готові до фарбування фасадними фарбами без додаткової обробки і підготовки.
Купивши боссажі або русти з пінопласту, Ви зможете підкреслити індивідуальність будівлі і гідність його архітектури.

Боссажі і русти від українського виробника

Купити в Києві фасадні боссажі і русти можна в інтернет магазині компанії RPS-decor. Весь представлений в каталозі поліуретановий декор проводиться з матеріалу найвищої якості. Доступна ціна на боссажі і русти в нашому інтернет магазині допоможе швидко і без величезних витрат перетворити зовнішній вигляд будівлі.