Відображається 1-12 з 72 результатів

Фасадні карнизи з поліуретану – це декоративно-архітектурний елемент, який широко використовується в зовнішньому декоруванні сучасних будівель. Це, мабуть, один з найпопулярніших елементів фасадного декору.
Карнизи для фасаду – це горизонтальний виступ на поверхні фасаду, який розмежовує будову по вертикалі. Такий фасадний декор надає гармонійну завершеність екстер’єру будь-якого стилю.

Переваги фасадного поліуретанового карниза

Фасадні карнизи з пінополістиролу виконують не тільки роль декору, завдяки відмінним характеристикам матеріалу практичне застосування цього архітектурного елементу досить широке. За їх допомогою створюється додатковий захист облицювання фасаду і відведення води та пилу. Також вони можуть приховати дрібні недоліки, такі, як шви і стики, нерівності та замаскувати системи водостоку.
Купивши фасадний карниз із пінопласту в Києві, Ви отримаєте надійний і довговічний фасадний декор. У нашому каталозі представлені різні види та форми карнизів. Таке різноманіття дозволяє використовувати фасадні карнизи з поліуретану в якості:
– карнизів, які розміщуються під дахом. Для них характерні невеликі виступи.
– проміжних або міжповерхових. Застосування їх в декорі фасаду візуально витягує профіль будівлі по горизонталі.
– цокольних, які відокремлюють цокольну частину будівлі від розташованих вище ярусів (поверхів).

Ключові переваги фасадних карнизів з пінопласту, завдяки властивостям використовуваного матеріалу:

  •  легкий і простий монтаж декору;
  • доступна ціна;
  •  міцність і висока стійкість до вологи та перепадів температури;
  •  не створює додаткового навантаження на фасад.

Фасадний карниз – це оптимальне рішення щоб перетворити будинок без зайвих витрат часу і сил і за доступною ціною! Використання цього декору робить екстер’єр будівлі більш чітким і рельєфним.
Залежно від особливостей стилю фасадні карнизи з поліуретану можуть мати різний вигляд: від простого лаконічного з гладкою поверхнею до прикрашеного ліпним орнаментом (частіше використовується геометричний малюнок). А в поєднанні з фасадними кронштейнами цей декор додасть завершений і гармонійний зовнішній вигляд будівлі.

Компанія RPS-decor виробляє різні види декору з пінопласту в Києві. Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам у виборі оптимального виду фасадного пінопластового карниза.