Відображається 1-12 з 123 результатів

Фасад будинку – це те, що першим створює враження не тільки про дім, а й про його власників. Фасадні колони і напівколони роблять зовнішній вигляд будівлі виразним. Вони підкреслюють розкіш і урочистість екстер'єру.

Колони на фасаді будинку – це завжди актуальна класика. Цей фасадний декор додасть вишуканість і величність як приватного будинку, так і комерційної будівлі. Напівколона – це частина декоративних колон, які кріпляться на поверхню стіни.

Декоративні колони з пінопласту в екстер'єрі будівлі

Спочатку колони для фасаду будинку виконували опорну функцію. З цією метою матеріалом для них були природні матеріали: граніт, камінь, мармур. Використання таких матеріалів обтяжувало колони і як наслідок ускладнювався процес їх монтажу і створювало додаткове навантаження на фасад будівлі.

Декоративні колони з пінопласту прийшли на заміну непрактичним елементам з важких матеріалів. Використання сучасного поліуретану істотно впливає на ціну фасадних колон, роблячи їх доступнішими.

Напівколони з пінопласту застосовуються не тільки для декорування будинку, але і для маскування труб, проводів, які проходять через фасад.

При необхідності декоративні колони з пінопласту можуть виконувати і опорну функцію. Для цього підпірні кріплення розміщують в порожнині елемента.

Високоякісний декор з поліуретану – фасадні колони

Сучасний легкий і міцний матеріал зробив фасадні колони доступним за ціною декором. Крім цього завдяки поліуретану навіть вельми масивні елементи декору набагато легші, ніж аналоги з природних матеріалів. Тому фасадні колони з поліуретану більш зручні в монтажі і не створюють додаткового навантаження на фасад.
Практичний і вологостійкий матеріал дозволяє широко застосовувати цей декор для прикраси фасаду будівлі. Поверхня пінопластових колон легко фарбується, що дозволяє використовувати для стилізації під природні матеріали.

Поліуретан – це практичний матеріал для фасадного декору. Його стійкість до впливів вологи і різного температурного діапазону робить фасадні колони з поліуретану довговічними.

Колони фасадні від українського виробника.

Декоративні колони з пінопласту купити можна в інтернет магазині RPS-decor. У нашому каталозі представлено цей декор у вигляді збірної конструкції: капітель, тіло колони (ствол), база.
Ви на свій смак вибираєте окремі елементи колони. Купивши фасадні колони від компанії RPS-decor, Ви завжди буде впевнені в відмінній якості декору і його бездоганному зовнішньому вигляді!