Відображається 1-12 з 48 результатів

Невід'ємною частиною колони з пінопласту є база. Це нижній елемент колони, який може додатково розміщуватися на невеликому підвищенні – постаменті.

За зовнішнім виглядом декоративні бази колон з пінопласту повторюють округлу форму колони. Висота цього елемента може варіюватися. Обов'язкова умова надійності колони – це співвідношення її діаметра і діаметру бази. Стійкість і безпека конструкції забезпечується трохи більшим діаметром бази колони.
Рельєф декоративних баз з пінопласту виглядає дуже лаконічно і стримано. Як правило, це кілька валиків різної товщини і в різній комбінації.

Де купити основу колони в Києві?

Компанія RPS-decor – український виробник поліуретанового декору. У нашому каталозі представлено збірний варіант колон. Ви можете самостійно підібрати всі частини колони з пінопласту, в тому числі і основи. Таким чином, те якою буде колона – це Ваш вибір і Ваша ексклюзивна ідея.

Наші декоративні бази колон виготовлені з пінопласту. Сучасний і практичний матеріал має масу переваг. Весь фасадний декор легкий по вазі, в тому числі і бази колон. Вони не створюють додаткове навантаження на фасад будівлі. Монтаж поліуретанового фасадного декору простий і не вимагає спеціальної техніки.

Поліуретан робить істотно дешевшим і доступнішим декор для фасаду будинку, ніж елементи з каменю, граніту, гіпсу.
Вся продукція нашого інтернет магазину порадує Вас довгим терміном служби. Термін її експлуатації дорівнює строку експлуатації самої будівлі.

Декоративні бази колон з пінопласту стійкі до впливів вологи, високих і низьких температур. Поверхня декоративних елементів не деформується і не тріскається, не вимагає періодичної реставрації. Це істотно відрізняє весь поліуретановий декор від аналогічного з дерева, гіпсу та інших матеріалів.

При виборі основи колони з пінопласту обов'язково необхідно враховувати гармонійне поєднання її з іншими елементами колони: капітель і тіло (стовбур).

Щоб зовнішній вигляд Вашого будинку довгий час радував Вас і був виразним, вибирайте фасадний декор з поліуретану від компанії RPS-decor. Досвідчені співробітники нашого інтернет магазину прийдуть на допомогу, якщо у Вас виникли труднощі з вибором декору і дадуть відповідь на всі питання про поліуретані і про вироби з нього.