Тіла колон

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Пінопластові тіла колон

Колони на фасаді будинку візуально пов'язують його основу і покрівлю. Функціонально в архітектурі колона виконує роль вертикальної опори для арок, балконів, даху. У наш час це переважно декоративний елемент. Декоративні колони служать не тільки для оздоблення зовнішнього вигляду будинку, вони підкреслюють статус і престиж власника будинку. Для використання їх в якості опори всередині порожнини розміщується металевий стержень.

Тіла колон з пінопласту в сучасному інтер'єрі

Колони використовуються в архітектурі з античних часів. Важко уявити фасад будівлі в класичному стилі без цього виразного і ефектного декору. Колона складається з трьох частин: капітелі, тіла колони (або стовбура), бази. Тіло колони - це найпотужніший елемент конструкції, має форму витягнутого циліндра. Використання сучасних легких і міцних матеріалів для виробництва декоративних колон для фасадів розширило діапазон їх застосування. Найпопулярнішим і практичним матеріалом для фасадного декору по праву вважається поліуретан. Декоративні колони з пінопласту - це стильний і актуальний фасадний декор за доступною ціною. У них є і ряд інших переваг:
  • колони візуально збільшують висоту будівлі;
  • будівля отримує завершений і величний вигляд;
  • незважаючи на габарити, вони легко монтуються.

Тіла колон з пінопласту за доступними цінами

Компанія RPS-decor пропонує фасадний декор з поліуретану високої якості. У каталозі нашого інтернет магазину Ви знайдете найширший вибір декоративних елементів для оформлення екстер'єру в будь-якому стилі. Наш фасадний декор відповідає високим вимогам якості. Завдяки сучасному поліуретану всі елементи прості в монтажі, довговічні в експлуатації, стійкі до впливу вологи і температурних коливань, легко піддаються фарбуванню фасадними фарбами. Щоб купити декоративні колони в Києві, скористайтеся послугами нашого інтернет магазину. У каталозі представлені колони у вигляді збірної конструкції. За зовнішнім виглядом вони класифікуються на два типи: гладкі і рельєфні. У нас Ви можете придбати не тільки тіло колони з пінопласту, але і базу і капітель. Купивши декоративні колони з пінопласту від компанії RPS-decor, Ви створите неповторний зовнішній вигляд Вашого будинку. Наші декоративні колони для фасаду ефектно виділять Ваш будинок на тлі навколишніх будівель.