Відображається 1-12 з 17 результатів

Декоративні фасадні кронштейни візуально створюють вид несучого вертикального елемента. Але насправді вони мають більше декоративну функцію. Їх розміщують на фасаді будівлі в композиції карнизів, підвіконь, балконів. Покрівля, оформлена декоративними фасадними кронштейнами, завжди виглядає привабливо і гармонійно.

Фасадні кронштейни з поліуретану

Кронштейни зустрічаються в самих різних інтер’єрах різного стилістичного напряму, від бароко до модерну. Кожному стилю характерний свій вид декоративних фасадних кронштейнів.

У сучасному декорі частіше використовуються фасадні кронштейни з поліуретану класичної лаконічної форми. Декоративна функція цих елементів робить можливим застосування сучасних легких матеріалів. Поліуретан – оптимальний варіант такого матеріалу.
Поліуретанові кронштейни також відмінно поєднуються з карнизами, балконами і підвіконнями. Але мають суттєву перевагу перед аналогічними елементами з гіпсу. Фасадні кронштейни з пінопласту набагато доступніші за ціною, легкі по вазі і довговічні в експлуатації.

Монтаж поліуретанових кронштейнів простий і економний. Завдяки легкій вазі їх безпечно використовувати на висоті, не створюються додаткового навантаження на фасад будівлі. Кріпляться вони на будь-яку поверхню.

Термін служби фасадних кронштейнів з поліуретану дорівнює строку експлуатації самої будівлі. Поліуретановий матеріал стійкий до впливів вологи, високих і низьких температур. Таким чином, декор з цього матеріалу тривалий час зберігає свій первісний вигляд.
За допомогою фасадних кронштейнів з пінопласту можна приховати деякі конструкції на поверхні будівлі, а також використовувати для облаштування підсвічування будівлі.

Де купити кронштейни фасадні з поліуретану в Києві?

Інтернет магазин компанії RPS-decor пропонує широкий асортимент поліуретанових кронштейнів для декору фасаду в різних стилістичних напрямках. Разом з кронштейнами Ви можете придбати і інші елементи, які відмінно виглядають. Поєднуються з ними: колони, пілястри, молдинги … Такі композиції зроблять фасадний декор оригінальним і витонченим.

Поліуретанові кронштейни в нашому інтернет магазині від українського виробника компанії RPS-decor, як і вся інша продукція. Весь представлений декор відповідає найвищим вимогам, безпечний і практичний. Власне виробництво робить ціни на наш фасадний декор доступними.