Показано 10 результатів

Міжповерхові пояси – це фасадний декор, який за зовнішнім виглядом нагадує карнизи. Вони мають вигляд горизонтальних виступів по всьому периметру будівлі. Від карнизів міжповерхові декоративні пояси відрізняються розмірами, вони менш масивні, у них набагато менші виступи.

Міжповерхові декоративні пояси на фасаді будівель

Розташовуються цей декор на фасаді на висоті міжповерхових перекриттів, над віконними прорізами. Можливе його розташування і над цоколем, для акцентування і виділення цієї частини фасаду.

Поряд з карнизами цей декор один з найпомітніших в екстер’єрі будівлі. Декоративні міжповерхові пояси позначають межі поверхів, ділять простір фасаду на зони. Такий прийом використовується в архітектурі для кращого сприйняття екстер’єру будівлі. Як відомо, невеликі за площею зони краще запам’ятовуються, деталі на них більш виразні.

Міжповерхові пояси з пінопласту застосовуються в інтер’єрах різних стилів. Навіть простий профіль цього декору, огинаючи будинок по периметру, робить його зовнішній вигляд виразнішим.

Міжповерхові пояси з пінополістиролу мають значну перевагу перед аналогічним декором з гіпсу завдяки сучасному і практичному матеріалу. Міжповерховий молдинг з пінопласту не тільки прикрашає фасад, але і візуально змінює його розміри, витягаючи по горизонталі. У поєднанні з іншим фасадним декором все оформлення екстер’єру стає більш чітким і рельєфним.

Де купити фасадний міжповерхових пояс?

Купивши міжповерхові пояси з пінопласту в Києві, Ви отримаєте крім красивого декору будівлі також практичний спосіб приховати дефекти перекриття. Міжповерхові пояси з пінополістиролу легкі і одночасно міцні. Вони надійно маскують шви і стики. Міжповерховий пояс запобігатиме потраплянню вологи та пилу в міжповерхові перекриття і забезпечить довгу службу облицювального фасадного декору.

Завдяки легкій та міцній структурі поліуретану міжповерхові декоративні пояси не обтяжують фасад і служать довгі роки. Простий і швидкий монтаж цього декору робить його значно привабливішим та практичнішим, ніж аналогічний декор з гіпсу або дерева.

Компанія RPS-decor пропонує міжповерхові пояси за демократичними цінами. Наша продукція виготовлена ​​з високоякісного поліуретану. Використання сучасного, практичного та безпечного матеріалу для виробництва декору – це запорука того, що екстер’єр Вашого будинку буде мати привабливий вигляд.