Відображається 1-12 з 100 результатів

Декоративні елементи надають Виразний і гармонійний вигляд фасаду будівлі. Але ліпний декор по праву вважається одним з основних видів оформлення в створенні ефектного зовнішнього вигляду будівлі. Фасадні молдинги – один з найпопулярніших елементів для декорування екстер’єру.

До появи сучасних практичних матеріалів для прикраси фасаду широко використовували гіпс, мармур, дерево. Ці матеріали не тільки дорогі, а й важкі, а значить менш практичні. Молдинги з пінополістиролу не поступаються в міцності та довговічності декору з традиційних матеріалів.

Фасадний молдинг – універсальний декор.

Найчастіше молдинги на фасадах використовуються в обрамленні дверних, віконних прорізів для декорування кутів і зонування простору. У поєднанні з арками, фронтонами і пілястрами фасадний молдинг створює цікаві неординарні композиції. Цей вид декору відмінно підходить для бюджетного варіанту фасадного оздоблення.

Молдинги для фасаду мають вигляд прямих гладких або рельєфних планок. Різноманітність моделей створюється за рахунок різної висоти профілю і його рельєфності (товщина максимального виступу рельєфу). Широкий фасадний молдинг (або пілястри) часто застосовуються для декорування зовнішніх кутів будівлі.

Переваги фасадного молдинга з пінопласту

Молдинги з пінопласту – універсальний фасадний декор з масою переваг. Демократична ціна робить фасадний молдинг доступним для широкого використання в декорі приватних будинків і комерційних будівель.

Легкі по вазі елементи кріпляться на стіни з будь-якого матеріалу і не створюють додаткового навантаження на фасад. Монтаж молдингів на фасад здійснюється швидко і без застосування спеціальної техніки.
Завдяки високим стандартам якості матеріалу молдинги з пінопласту стійкі до впливу вологи і температури. Поверхня декору не тріскається і легко забарвлюється. Це робить молдинги для фасаду будинку довговічними і практичними в експлуатації.

Купити фасадні молдинги в Києві

В інтернет магазині компанії RPS-decor Ви можете купити молдинги з пінопласту для декорування екстер’єру.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент поліуретанового декору. Ви з легкістю можете скомбінувати фасадний молдинг з іншими елементами декору і створити привабливий зовнішній вигляд Вашого будинку. Наші досвідчені співробітники допоможуть у виборі необхідного декору і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.