Пілястри з пінопласту

Показано з 1 по 24 із 26 (2 сторінок)

Колони та фасадні пілястри із пінопласту

Пілястри фасадні – це декор у вигляді прямокутних елементів, які візуально розділяють поверхню стіни на окремі зони. Найбільш широко застосовується обробка фасаду пілястрами в інтер’єрах класичного стилю.

Пілястри з пінопласту на фасаді сучасних будівель

Декор використовується виключно з естетичною метою, для посилення виразності фасаду будівлі. Пінопластові пілястри максимально ефективно виконують завдання за рахунок сучасного і практичного матеріалу, який використовується для їх виробництва.

Пілястри з пінопласту на фасаді різних будівель візуально з’єднує між собою поверхи, надають завершеного вигляду дверних і віконних прорізів. Популярне декоративне рішення характерне для класичного екстер’єру: пара пілястр з боків від вхідних дверей. Досить часто пілястри з пінопласту розміщуються на стіні між вікнами.

Пілястри з пінопласту для фасаду імітують колони, але з плоским стволом. Іншими словами це прямокутна різновидність колони. Зазвичай вони монтуються в комплекті з базами і капітелями, як і колони. Без цих частин пілястри з пінопласту виглядають як молдинг і використовуються для декору зовнішніх кутів будівлі.

Функції декору:

  • Роблять будівлю візуально вищою. Виконують додаткову теплозберігаючу функцію.
  • Захищають кути від негативного впливу опадів і механічних пошкоджень.
  • Надають фасаду будівлі розкішний і величний вигляд. Не дивлячись, на габаритні розміри, кутові молдинги легко монтуються завдяки невеликій вазі.

Які переваги мають колони та декоративні пілястри з пінопласту?

Сучасний і практичний матеріал дав масу переваг декору. Завдяки легкій вазі та структурі матеріалу, оздоблення фасаду пілястрами не створить особливих труднощів. Монтаж елементів простий і економічний: простота установки пілястр дозволяє виконувати це завдання самостійно, не звертаючись до майстрів. Кріпляться такі елементи на будь-яку поверхню. Високоякісний матеріал пілястр стійкий до вологи та температурних перепадів робить термін служби декору тривалим.

Також пілястри фасадні з пінопласту мають наступні переваги:

  • Пінопласт має високі теплоізоляційні властивостями, що допомагає зберігати тепло в приміщенні та знижує витрати на опалення.
  • Ціна пінопласту зазвичай нижча порівняно з іншими матеріалами, що робить їх економічно вигідним варіантом для будівництва.
  • Пілястри з пінопласту можуть покращувати звукоізоляцію приміщення, що дозволяє зменшити рівень шуму зовні або між кімнатами.

Фасадні пілястри з пінопласту від виробника

У нашому інтернет-магазині ви можете купити пілястри, розетки, панелі, карнизи з пінопласту за демократичними цінами. Ми пропонуємо цей декор у вигляді збірної конструкції. Це дозволить Вам проявити фантазію, вибрати з яких частин будуть збиратися пілястри для фасаду Вашого будинку. 

Компанія RPS-decor є виробником фасадного декору з поліуретану. Купивши пілястри в Києві в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені у високій якості декору. Доставка продукції власної виробництва можлива по всій Україні, а ціна пілястри з пінопласту вас приємно здивує.