Відображається 1-12 з 29 результатів

Пілястри фасадні – це декор у вигляді прямокутних елементів, які візуально розділяють поверхню стіни на окремі зони. Найбільш широко застосовується обробка фасаду пілястрами в інтер’єрах класичного стилю.

Пілястри з пінопласту на фасаді сучасних будівель

Декор використовується виключно з естетичною метою, для посилення виразності фасаду будівлі. Пінопластові пілястри максимально ефективно виконують завдання за рахунок сучасного і практичного матеріалу, який використовується для їх виробництва.

Пілястри на фасаді різних будівель візуально з’єднує між собою поверхи, надають завершеного вигляду дверних і віконних прорізів. Популярне декоративне рішення характерне для класичного екстер’єру: пара пілястр з боків від вхідних дверей. Досить часто пілястри з пінопласту розміщуються на стіні між вікнами.

Пілястри для фасаду імітують колони, але з плоским стволом. Іншими словами це прямокутна різновидність колони. Зазвичай вони монтуються в комплекті з базами і капітелями, як і колони. Без цих частин пілястри з пінопласту виглядають як молдинг і використовуються для декору зовнішніх кутів будівлі.

Функції декору:

• Роблять будівлю візуально вищою.
• Виконують додаткову теплозберігаючу функцію.
• Захищають кути від негативного впливу опадів і механічних пошкоджень.
• Надають фасаду будівлі розкішний і величний вигляд.
• Не дивлячись, на габаритні розміри, кутові молдинги легко монтуються завдяки невеликій вазі.

Переваги пінопластових пілястр

Сучасний і практичний матеріал дав масу переваг декору. Завдяки легкій вазі і структурі матеріалу, оздоблення фасаду пілястрами не створить особливих труднощів. Монтаж елементів простий і економічний. Кріпляться вони на будь-яку поверхню.
Високоякісний матеріал пілястр стійкий до вологи і температурних перепадів робить термін служби декору тривалим.

Купити в Києві пілястри з пінопласту

У нашому інтернет магазині Ви можете придбати пілястри з пінопласту за демократичними цінами. Ми пропонуємо цей декор у вигляді збірної конструкції. Це дозволить Вам проявити фантазію, вибрати з яких частин будуть збиратися пілястри для фасаду Вашого будинку.

Компанія RPS-decor є виробником фасадного декору з поліуретану. Купивши пілястри в Києві в нашому інтернет магазині, Ви можете бути впевнені у високій якості декору.