Відображається 1-12 з 30 результатів

Підвіконний молдинг (підвіконня) – декоративно-архітектурний елемент фасадного декору, який кріпиться на нижню частину вікна і завершує віконне обрамлення. В оформленні фасаду декор вікон один з головних етапів. Адже ця частина екстер’єру однією з перших привертає до себе увагу.

Вуличні підвіконня з пінопласту – важливий декор в гармонії екстер’єру будівлі

Стильно оформити віконний проріз і надати фасаду будинку завершеність можна легко і швидко за допомогою фасадних підвіконь з пінополістиролу. Декоративні фасадні підвіконня крім естетичної функції захищають вікно від опадів.

Складно знайти будинок або котедж в оформленні декору, якого не було б такого елемента як підвіконня з пінопласту. Цей декор легко і вдало підкреслить віконний проріз і додасть об’ємності його зовнішнім виглядом.

При виборі і установці зовнішніх підвіконь з пінопласту важливо підібрати правильний розмір декору. В обрамленні вікна цей елемент вдало поєднується з кронштейнами і орнаментами. Такі композиції віконного декору поєднує в собі красу, економічність і практичність.

Де купити в Києві підвіконня з пінопласту?

Компанія RPS-decor пропонує широкий асортимент фасадного декору з поліуретану. Ви в пошуках якісного фасадного підвіконня з пінопласту від виробника? У нашому каталозі Ви, безсумнівно, знайдете оптимальний варіант для якісного і красивого віконного декору. Вся наша продукція виключно власного виробництва.

У нашому інтернет магазині Ви зможете придбати не тільки підвіконня для фасаду з пінополістиролу, а й інші необхідні елементи для додання витонченості вікон Вашого будинку.

Фасадний декор від компанії RPS-decor – це надійний і практичний декор. Він зручний в монтажі і довговічний в експлуатації. Наші фасадні підвіконня для вікон легко фарбуються відповідно до стилю екстер’єру.

Підвіконня для фасаду в Києві від виробника швидко і легко кріпиться на будь-яку поверхню. Для його монтажу не потрібні ні спеціальна техніка ані пристосування. Термін служби цього декору дорівнює терміну експлуатації будівлі.

Завдяки нашій спеціальній технології виробництва декоративних фасадних елементів, цокольний молдинг не боїться впливів навколишнього середовища. Також завдяки пінополістироловій основі наші декоративні фасадні підвіконня не створять додаткового навантаження на стіни будівлі.