Відображається 1-12 з 19 результатів

Декорування фасаду часто поєднується з необхідністю додатково утеплити стіни будівлі захистити їх від негативних зовнішніх впливів (волога, перепади температур). Це завдання легко реалізувати за допомогою стінових панелей від українського виробника. Декоративні фасадні панелі зроблять зовнішній вигляд будівлі виразним і акуратним.

Стінові панелі з пінопласту – функціональний сучасний декор

Декоративні фасадні панелі з пінопласту – популярний сучасний матеріал для обробки фасадів. Це декоративні накладні елементи, які кріпляться на стіни будівлі. Розмір панелей підбирається індивідуально під розмір будинку, але частіше їх розмір не перевищує двох метрів, а товщина варіюється від 3 до 5 см. Поверхня їх або гладка, або рельєфна.

Переваги декоративних стінових панелей з пінопласту

Використання стінових панелей з пінопласту має ряд переваг. Завдяки пористості матеріалу панелей, вони дуже легкі по вазі. Це значно спрощує їх монтаж, зручні при транспортуванні, а також не створює додаткового навантаження на фасад будівлі.

Хороші теплоізоляційні властивості і стійкість до атмосферних впливів роблять стінові панелі універсальним декором для нашого кліматичного регіону. Практичність їх застосування підвищується завдяки додатковій звукоізолюючій функції.

Високоякісний поліуретан надає облицювальним панелям для фасаду такі важливі характеристики як міцність і довговічність. Згодом вони не жовтіють, не ушкоджуються комахами і гризунами, не піддаються грибковим утворенням.

Де купити фасадні панелі за доступною ціною?

Купити у Києві стінові панелі можна в інтернет магазині компанії RPS-decor. У нашому каталозі широкий вибір фасадних панелей українського виробництва за доступними цінами.

Компанія RPS-decor має власне виробництво поліуретанового декору. Асортимент декору в каталозі дозволить Вам купити крім фасадних панелей інші необхідні декоративні елементи такы як: балюстради, босажі, молдінги фасадні, підвіконя, кронштейни із пінопласту. Ми пропонуємо продукцію з сучасного високоякісного матеріалу – поліуретану. Вся вона відповідає високим вимогам безпеки.

З нашими стіновими панелями українського виробництва Ваш будинок знайде елегантний і респектабельний вигляд за короткий термін. Наші декоративні стінові панелі з пінопласту – це гарантія комфорту і затишку у Вашій оселі!