Каміння з пінопласту

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Замкові камені із пінопласту

Фасадні замкові камені з пінопласту – це чудовий вибір для зовнішнього оздоблення фасаду. Адже вони легко монтуються, міцні, довговічні та мають стильний вигляд. Ми виготовляємо продукцію з якісного пінополістиролу, дотримуючись міжнародних стандартів якості. Обирайте фасадний камінь в каталозі RPS-Decor та насолоджуйтеся високою якістю та найкращими цінами від українського виробника! 

Які переваги мають замкові камені з пінопласту?

Замкові камені з пінополістиролу та пінопласту мають наступні особливості:

  • Легкість – низька вага елементів спрощує транспортування та монтаж.
  • Зручна обробка – пінопласт легко обробляється, що дозволяє швидко та просто виконати різноманітні конструкції та оздоблення.
  • Економічність – таке рішення зазвичай коштує менше, ніж натуральний камінь або його імітація з інших матеріалів.
  • Відсутність потреби в посиленні основи. Легкість пінопласту зменшує навантаження на основу споруди, що може зменшити витрати на будівництво.

Декоративний камінь з пінопласту доступний в різних варіантах кольору, текстури та форми, що дозволяє створити естетичний дизайн екстер'єру будь-якої будівлі. 

Декоративний замковий камінь з пінопласту в архітектурі

Замковий камінь з пінопласту в архітектурі зазнав функціональної трансформації. За часів Стародавнього Риму він був зміцнюючим елементом в склепіннях аркових прорізів. Маючи клиноподібну форму, він розміщувався в центральній частині конструкції, виконуючи роль природної розпірки та утримуючи інші складові елементи отвору. Установка замкового каменю відбувалася на завершальному етапі облаштування арки або будь-якого іншого отвору.

В наші дні архітектурні технології пішли далеко вперед. Замковий камінь застосовують виключно  як декоративний елемент. Він робить класичний стиль фасаду гармонійнішим.

Замкові камені з пінопласту – найбільші за розміром елементи декору арки, віконного або дверного отвору. Широке декоративне застосування знайшли замкові камені в класичних інтер’єрах, зокрема бароко та ампір. Це вплинуло і на вигляд цього декоративного елемента. У стилі ампір замковий камінь набуває виразну ліпнину у вигляді різних фігур, часто з людськими обличчями. Нерідко саме він стає основним і виразним елементом фасадного декору. Кардинально інший вид набуває елемент в стилі бароко. Тут замковий камінь має лаконічний і стриманий орнамент, що в цілому не притаманні цьому стилю.

Замковий камінь з пінопласту відмінно виконує декоративну роль в композиції екстер’єру. Найчастіше використовується гладкий трапецієподібний елемент. Він універсально підходить для будь-яких варіантів оформлення зовнішнього вигляду будівлі.

Пінопластові замкові камені в наші дні досить широко використовуються в оздобленні фасадів. Завдяки легкій поліуретановій основі елемент не створює додаткове навантаження на фасад будівлі. Високоякісний сучасний матеріал, який використовується для віконного замкового каменю, не тріскається і не деформується при перепадах температури.

Замкові камені - стильне рішення для оформлення екстер'єру

Купивши замковий камінь в Києві для оформлення екстер’єру, ви оціните довговічність цього елемента. Це доступний і простий в монтажі декор додасть індивідуальності та ноток вишуканості фасаду вашого будинку.

Компанія RPS-decor має у своєму каталозі безліч позицій декоративних елементів з пінопласту. Серед них і замковий камінь, і молдинги, а також багато інших декор елементів. Ми є виробниками всієї представленої продукції. Для її виробництва використовується тільки високоякісний сучасний матеріал – поліуретан.
Ви можете купити замкові камені в Києві, користуючись послугами нашого інтернет-магазину. Ціна від виробника!