Показано 9 результатів

Замковий камінь в архітектурі зазнав функціональну трансформацію. За часів Стародавнього Риму він був зміцнюючим елементом в склепіннях аркових прорізів. Маючи клиноподібну форму, він розміщувався в центральній частині конструкції, виконуючи роль природної розпорки і утримуючи інші складові елементи отвору. Установка замкового каменю відбувалася на завершальному етапі облаштування арки або будь-якого іншого отвору.

В наші дні архітектурні технології пішли далеко вперед. Замковий камінь застосовують виключно в якості декоративного елемента. Він робить класичний стиль фасаду гармонійнішим.

Замковий камінь в сучасному декорі екстер’єру

Замкові камені – найбільші за розміром елементи декору
арки, віконного або дверного отвору.
Широке декоративне застосування знайшли замкові камені в класичних інтер’єрах, зокрема бароко та ампір. Це вплинуло і на вигляд цього декоративного елемента. У стилі ампір замковий камінь набуває виразну ліпнину у вигляді різних фігур, часто з людськими обличчями. Нерідко саме він стає основним і виразним елементом фасадного декору. Кардинально інший вид набуває елемент в стилі бароко. Тут замковий камінь має лаконічний і стриманий орнамент, що в цілому не притаманні цьому стилю.

Замковий камінь з пінопласту відмінно виконує декоративну роль в композиції екстер’єру. Найчастіше використовується гладкий трапецієподібний елемент. Він універсально підходить для будь-яких варіантів оформлення зовнішнього вигляду будівлі.
Пінопластові замкові камені в наші дні досить широко використовуються в оздобленні фасадів. Завдяки легкій поліуретановій основі елемент не створює додаткове навантаження на фасад будівлі. Високоякісний сучасний матеріал, який використовується для віконного замкового каменю, не тріскається і не деформується при перепадах температури.

Замкові камені – фасадний декор за доступною ціною

Купивши замковий камінь в Києві для оформлення екстер’єру, Ви оціните довговічність цього елемента. Це доступний і простий в монтажі декор додасть індивідуальності і ноток вишуканості фасаду Вашого будинку.

Компанія RPS-decor має в своєму каталозі безліч позицій декоративних елементів з пінопласту. Серед них і замковий камінь, і молдинги, а також багато інших декор елементів.
Ми є виробниками всієї представленої продукції. Для її виробництва використовується тільки високоякісний сучасний матеріал – поліуретан.
Ви можете купити замкові камені в Києві, користуючись послугами нашого інтернет магазину.