Відображається 1-12 з 60 результатів

Обрамлення дверного отвору грає важливу роль в загальній концепції інтер’єру приміщення. Адже будь-яка кімната в будинку починається саме з дверей. Перше враження від оздоблення приміщення створює акуратний і привабливий вхід в нього. Гармонійне дверне обрамлення додасть цілісності і лаконічність інтер’єру. Чи стане невід’ємною його частиною. У каталозі інтернет магазину RPS-decor Представлено різні види декору з високоякісного поліуретану.

Дверне обрамлення з поліуретану – оптимальне рішення.

За допомогою дверного обрамлення з поліуретану від виробника RPS-decor інтер’єр кімнати буде унікальним і гармонійним. Оформлення дверних прорізів поліуретаном – вдале декоративне і функціональне рішення. Поліуретан дозволяє створити привабливий і витончений вид декоративних елементів, які використовуються для оформлення дверного отвору. Структура матеріалу ідеально підходить для створення красивих об’ємних малюнків на елементах. Дверне обрамлення з поліуретану не вимагає спеціального догляду і досить довговічне.

Декоративне обрамлення дверних отворів з поліуретану беззаперечно виграє в порівнянні з гіпсовим декором. Легкий по вазі поліуретан спрощує монтаж конструкції. Елементи легко і надійно кріпляться до поверхні. Разом з тим, це досить міцний матеріал. Він менше піддається пошкодженю в порівнянні з гіпсом. Поліуретанове обрамлення дверних прорізів практично НЕ боїться вологи. Поверхня елементів легко фарбується. Що дозволяє гармонійно поєднувати обрамлення дверних прорізів з будь-яким колірним рішенням інтер’єру.

Де купити обрамлення дверного отвору в Києві?

Інтернет магазин RPS-decor має широкий вибір обрамлення дверних прорізів з поліуретану. Навіть перебуваючи в Києві, Ви можете, не залишаючи дому, вибрати потрібні декоративні елементи для оформлення дверного отвору. Для цього достатньо скористатися послугами нашого інтернет магазину декору з пінопласту. Оскільки ми є виробниками всієї представленої продукції Ваша покупка буде максимально швидкою і ефективною. Співробітники інтернет магазину готові допомогти Вам у виборі, відповісти на всі Ваші запитання.
З продукцією компанії RPS-decor декоративне обрамлення дверних прорізів з пінопласту у Вашому домі буде гідним і ефектним!