Відображається 1-12 з 88 результатів

Художня завершеність інтер'єрів в класичних стилях створюється за допомогою малюнків або візерунків. Декоративні орнаменти з поліуретану відмінно справляються з цим завданням. Накладні додаткові орнаменти з поліуретану від компанії RPS-decor наповнять витонченістю і індивідуальним характером Ваш інтер'єр.

Чому варто віддати перевагу орнаментам з пінопласту?

Використання високоякісного сучасного пінопласту для виготовлення накладних декоративних візерунків, безсумнівно, має ряд переваг перед гіпсом та його сумішами. Структура цього полімеру дозволяє створити красиві, витончені, повітряні візерунки, втілити навіть самий складний малюнок.

Пориста структура робить декоративні орнаменти з пінопласту легкими по вазі і простими в монтажі: вони просто приклеюються до поверхні. Такі елементи можуть піддаватися багаторазовому забарвленню, і це не впливає на їх зовнішній вигляд. Орнаменти з пінопласту доступні за ціною і довговічні в експлуатації.

Застосування декоративних орнаментів з поліуретану та пінопласту в інтер'єрі

Вигадливі візерунки і вензелі, квіти і рослини – це далеко не весь перелік видів цих декоративних елементів. Орнаменти з пінопласту розміщують в складі композиції на стінах, стелях, використовують для оформлення арок і камінів.
Такі декоративні елементи обов'язково підбираються в поєднанні зі стилем і малюнком інших елементів: молдинги, розетки і т.д. З окремих елементів, як однакових, так і різних, складаються цілі композиції.
Орнамент з поліуретану може бути і у вигляді окремого панно або медальйона.

Де купити орнаменти з поліуретану в Києві за доступними цінами?

Компанія RPS-decor займається виробництвом поліуретанового інтер'єрного декору. Вся продукція в каталозі нашого інтернет магазину виготовлена ​​з поліуретану високої якості. Купивши орнаменти з пінопласту у нас, Ви отримаєте ліпний декор з надійного і практичного матеріалу. Елементи з цього матеріалу не сколюються і зберігають свій бездоганний вигляд тривалий час.

Використання відносно недорого матеріалу – поліуретану зробило ліпний декор доступним за ціною.

В асортименті продукції компанії RPS-decor Ви знайдете десятки видів декоративних орнаментів з поліуретану. Оскільки компанія пропонує продукцію власного виробництва, у Вас є унікальна можливість придбати різний інтер'єрний декор з поліуретану в одному стилістичному напрямку.