Відображається 1-12 з 13 результатів

Стінові панелі на стіни – це універсальний будівельний і декоративний матеріал, який знайшов широке застосування в оформленні сучасних будинків і квартир. Купивши поліуретанові панелі для стін в інтернет магазині компанії RPS-decor, Ви зможете одночасно вирішити кілька завдань в приміщенні. Така багатогранність цього оздоблювального елементу стала можливою завдяки високоякісному сучасному матеріалу – поліуретану.

Практичний функціонал поліуретанових настінних панелей

Легкий пористий матеріал для виробництва цього оздоблювального елементу робить ціну декоративних панелей на стіни досить демократичною.

Складно уявити більш практичне рішення задачі в утепленні і вирівнюванні поверхні, ніж використання пінопластових панелей на стінах. З їх допомогою можна приховати проблемні ділянки і маскувати труби, дроти, кабелі. Відмінні тепло-і шумоізоляційні властивості поліуретану допомагають зробити приміщення більш затишним.

Поліуретан – це екологічно чистий і безпечний матеріал. Він не підтримує горіння і не виділяє отруйний дим при тлінні. Тому поліуретанові настінні панелі застосовуються для будь-яких приміщень, будь то кухня, дитяча або спальня.

Вологостійкий і стійкий матеріал дає можливість для широкого використання поліуретанових панелей для облицювання стін у ванній. Навіть в таких особливих умовах експлуатації термін служби стінових панелей буде тривалим, без застосування особливих засобів догляду.

Декоративні поліуретанові панелі за рахунок пористості і легкої структури матеріалу мають невелику вагу. Це безсумнівна перевага під час транспортування декору і при його монтажі.

Панелі на стінах в інтер'єрі.

Оформлення поліуретановими панелями вирішує безліч естетичних проблем приміщення. При правильному дизайнерському рішенні привабливий зовнішній вигляд матеріалу може візуально зрівноважити геометрію кімнати, кардинально змінити її вигляд.

Особливої ​​уваги потребують поліуретанові 3d панелі для стін.

Вони володіють всім технічними властивостями стінових панелей з поліуретану. Особливістю цього декору є його об'ємна поверхня.
Поліуретанові 3d панелі від українського виробника компанії RPS-decor надають інтер'єру об'ємність. Вони приголомшливо виглядають у вигляді фону або панно. Часто їх використовують в оформленні дверного отвору.

За допомогою поліуретанових 3d панелей можна зонувати простір, встановлювати перегородки.

Купивши поліуретанові 3d панелі в інтернет магазині компанії RPS-decor, Ви зможете зробити інтер'єр воістину неординарним і цікавим!