Відображається один результат

Декоративні кутові молдинги з поліуретану застосовуються на фінальному етапі ремонту. Цей невеликий за розміром декор надає завершений вигляд і художній характер інтер’єру і виконує роль декоративного фрагмента кута.

Самостійно такий елемент декору практично не використовується. У поєднанні з молдингами вони роблять декоративну композицію індивідуальної. Це і останній акцент, і краса інтер’єру.

Кутові молдинги з пінопласту в інтер’єрі

Кутовими молдингами оформляють і таким чином підкреслюють красу дзеркала, панно, картини. Куточки з пінопласту широко застосовуються для декору дверних і віконних прорізів. А також для оформлення світильників і прикраси кутових стиків.

За допомогою поліуретанових кутових молдингів створюють неперевершені декоративні рамки на стінах, стелях.
Різноманітний малюнок на ліпному декорі з пінопласту дозволяє втілити самі вигадливі і дивні фантазії в інтер’єрі приміщення.

Переваги декоративних кутових молдингів з поліуретану

Віддавши перевагу декоративним уголкам з поліуретану, і купивши їх в нашому інтернет магазині, Ви отримаєте інтер’єрний декор з високоякісного матеріалу. Вони володіють тими ж характеристиками, як і інший ліпний декор з поліуретану.

Кутові молдинги з пінопласту істотно виграють в порівнянні з гіпсовими аналогами, оскільки кріпляться на будь-яку поверхню, зносостійкі, легкі по вазі, а значить безпечні для декорування стелі.

Вони також мають бездоганний дизайн, широкий асортимент розмірів і видів і високу міцність завдяки поліуретану. Поверхня декоративних куточків легко забарвлюється.

Вид кутових молдингів з поліуретану вражає різноманіттям. За бажанням Ви можете купити декоративні уголки з поліуретану, як з гладкою поверхнею, так і з рельєфним орнаментом. Такий широкий вибір куточків дозволяє створювати всілякі комбінації, втілюючи навіть найсміливіші фантазії.

Куточки з поліуретану легко надають класичного інтер’єру приміщення особливості конкретного стилю: ренесанс, ампір, бароко, модерн.

Підбираючи кутові молдинги з пінопласту для оформлення, важливо враховувати особливості і вид ліпного декору, який вже присутній в інтер’єрі: розетки, молдинги і т. Д.

Інтернет магазин компанії RPS-decor допоможе Вам у створенні гармонійного простору, а також стане гарантом втілення Ваших інтер’єрних фантазій. Наші досвідчені фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання про декор з поліуретану.