Відображається 1-12 з 55 результатів

Багато власників нового житла задаються питанням, як краще прикрасити будинок, і при цьому зберегти гармонію в дизайні. Існує безліч рішень подібної проблеми. Наприклад, оригінальні шпалери, мармурова плитка або цегляна кладка, яка урізноманітнює загальний вигляд приміщення. Але найкраще для таких цілей використовувати гіпсову ліпнину.

Ліпнина з гіпсу – це гіпсові вироби різних форм і кольорів, що дозволяють внести в дизайн житла нотки розкоші, стилю і краси. Крім бездоганних зовнішніх характеристик цей вид оформлення приміщень має безліч переваг.

Головні переваги гіпсової ліпнини

  • Довговічність. При правильному укладанні гіпсові вироби можуть служити, не змінюючи зовнішнього вигляду, до 100 років. У той час як декор з інших матеріалів втрачає свої характеристики в перші роки експлуатації (змінює колір, дає усадку, кришиться).
  • Екологічна чистота. Гіпс сам по собі – природний матеріал, який не містить ніяких хімічних добавок, що приносять шкоду здоров’ю оточуючих. Для додання кольору гіпсової ліпнини використовуються мінеральні та органічні барвники натурального походження. Тому така обробка є цілком безпечною і підійде для будинку, в якому живуть маленькі діти або чутливі до хімічних речовин люди.
  • Чіткі фігури і рівні риси. Завдяки структурі матеріалу гіпсові вироби виходять натуралістичними і правдивими. З ним легко працювати, надаючи будь-яку форму окремим фрагментам. Тому тільки за допомогою гіпсової ліпнини можна створити унікальний дизайн будь-якої кімнати за власними уподобаннями.
  • Універсальні технічні характеристики. Будь-які вироби з гіпсу, що застосовуються в декорі приміщень та обробній роботі, мають високу пропускну здатність повітря. Пориста структура матеріалу дозволяє йому «дихати», тим самим забезпечуючи повноцінний повітрообмін в кімнаті.
  • Мала вага. Це головна перевага при установці ліпнини з гіпсу. Переважна більшість робіт по декору здійснюються на стінах, багетах або стелях. Тому вкрай важливо, щоб матеріал був легкий і не ускладнював процес монтажу декору. Мала вага виробу дозволяє економити сили під час роботи.
  • Практичність. Крім того, що з часом кольори гіпсової ліпнини не вигоряють і малюнок залишається таким же, як при установці відзначимо, що її також можна фарбувати. Матеріал добре сприймає нове покриття. Так що в будь-який момент, коли захочеться змінити зовнішній вигляд прикрас, їх можна перефарбувати в інший колір.
  • Вогнетривкість. Гіпс – це пожежобезпечний матеріал. У разі виникнення пожежі декор не почне горіти і поширювати вогонь по всьому приміщенню.

Серед всіх особливостей і переваг цього декору відзначимо один істотний недолік. Ліпний декор із гіпсу руйнується при контакті з водою. Тому для нього протипоказані приміщення з високим рівнем вологості. Гіпсову ліпнину краще не використовувати для декору ванної кімнати. Тут вона не виправдає ваших сподівань і зможе прослужити 2-3 роки.

Крім того, матеріал дуже крихкий. Так що ненадійна упаковка або неакуратне транспортування можуть пошкодити деталі майбутнього дизайну.

Де купити ліпнину з гіпсу?

На сайті інтернет-магазину можна купити ліпнину з гіпсу в Києві за вигідною ціною. У каталозі товарів також є всі необхідні матеріали для зовнішніх і внутрішніх облицювальних робіт.

Наш сайт надає гарантії якості від виробників на всю продукцію, представлену в асортименті.