Про нас

Ви хочете придбати надійний та якісний фасадний декор з пінопласту армований сіткою?

Ви дізналися, що звичайний фасадний декор розтріскується?

Ви не хочете наступити на ті граблі, на які наступили інші, тому шукаєте якісний пінопластовий фасадний декор армований сіткою, який не дає тріщин з гарантією?

Якщо у Вас виникло хоч одне з вище сказаних питань або близьке до них, то Ви потрапили туди, куди потрібно! І тут знайдете те, що потрібне!

Компанія RPS-Decor давно займається виготовленням фасадного та інтер'єрного декору з пінопласту армованого сіткою. Декор армований сіткою дуже міцний і не боїться перепадів повітря, опадів, і тому не дає тріщин на декоративних елементів. Технологія армування декору сіткою є надійнішою та якіснішою за всі існуючі, не тільки в Україні, а й за її межами. Докладніше про виробництво нашої продукції можна, перейшовши до розділу.

З кожним днем компанія RPS-Decor прагне стати кращою для своїх споживачів. Ми ніколи не стоїмо на місці та постійно вдосконалюємо свої вироби. На даному етапі розвитку ми використовуємо найсучасніше обладнання та технології виготовлення фасадного декору з пінопласту.

На сьогоднішній день покупцеві важко зробити вибір у великій кількості пропозицій. Не просто зорієнтуватися і віддати перевагу конкретному виробнику виготовлення декоративних елементів з пінопласту. Адже лише у Києві та області налічується близько 20 виробників фасадного декору. Але варто пам'ятати, що насиченість ринку не відображає якість продукції. Ми співпрацювали із замовниками, яким не пощастило у виборі фасадних декоративних елементів від інших компаній. Тому вони були змушені заново переробляти свої фасади, а це призвело до додаткових фінансових витрат.

Продукція компанії RPS-Decor є яскравим прикладом співвідношення ціни та якості.

Наша мета – забезпечити покупця надійним та красивим декором, задовольнити потреби замовника. Звертаючись до нашої компанії, можете бути впевнені, що ми відповідаємо за якість, надійність та красу нашого виробу. Про це свідчать відгуки наших замовників.

Дослідні фахівці направлять покупця на найбільш прийнятний варіант виробів та комплектуючих до них елементів. Дизайнери прикрасять фасад будинку у тому стилі, в якому Ви побажаєте.

Ви можете ознайомитись з нашою продукцією, переглянувши наш каталог продукції та переглянувши наші об'єкти. Це гарна можливість дізнатися більше про якість та поетапність нашої роботи із замовником.

Компанія RPS-Décor завжди рада допомогти вам у виборі фасадного та інтер'єрного декору з пінопласту. Чекаємо на ваш виклик або повідомлення.