Про компанію RPS-Decor

 

Фасадний декор

Ви хочете придбати надійний  та якісний фасадний декор з пінопласту армований сіткою?

Ви дізналися, що звичайний фасадний декор дає тріщини на місцях з’єднання елементів?

Ви не хочете наступити на ті граблі, на котрі наступили інші, тому шукаєте якісний пінопластовий  фасадний декор з армованою сіткою, що не дає тріщин на місці стику елементів?

Якщо у Вас виникло хоч одне з вище сказаних питань або близьке до них, отже, Ви потрапили туди, куди потрібно! І тут знайдете те, що потрібно!

Компанія RPSDecor давно  займається  виготовленням фасадного та інтер’єрного декору з пінопласту армованого сіткою.  Декор армований сіткою дуже міцний та  не боїться температурних перепадів повітря, опадів, і тому не дає тріщин на з’єднанях декоративних елементів. Технологія армування декору сіткою є найнадійніша та найякісніша серед усіх існуючих, не тільки в Україні, а й за її межами. Дізнатись детальніше про виробництво нашої продукції можна, перейшовши у розділ.

З кожним днем компанія RPS-Decor  прагне стати кращою для своїх споживачів. Ми ніколи не стоїмо на місці й постійно вдосконалюємо свої вироби. На даному етапі розвитку ми використовуємо найсучасніше обладнання та технології виготовлення фасадного декору з пінопласту.

На сьогоднішній день покупцеві важко зробити вибір у великий кількості пропозицій. Не просто зорієнтуватися й  надати перевагу  конкретному виробнику з виготовлення декоративних елементів із пінопласту. Адже, тільки у Києві та області налічується близько 20 виробників фасадного декору. Та  варто пам’ятати, насиченість ринку не відображає якість продукції.  Ми співпрацювали із замовниками, котрим не пощастило у виборі фасадних декоративних елементів від інших компаній. Тому, вони були змушені заново переробляти свої фасади, що призвело до додаткових фінансових витрат.

Продукція компанії RPS-Decor є яскравим прикладом  співвідношення ціни та якості.

Наша мета – забезпечити покупця  надійним та красивим декором, задовільнити потреби замовника. Звертаючись до нашої компанії, можете бути певні, що ми відповідаємо за якість, надійність та красу нашого виробу. Про це свідчать відгуки наших замовників.

Досвідченні фахівці скерують покупця на найбільш прийнятний варіант виробів та комплектуючих до них елементів. Дизайнери оздоблять фасад будинку у тому стилі, в якому Ви забажаєте.

Ви можете ознайомити з нашою продукцією переглянувши наш каталог продукції та переглянути наші об’єкти. Це гарна можливість дізнатися більше про якість та поетапність  нашої роботи з замовником.

Компанія RPS-cor завжди рада допомогти вам у виборі фасадного та інтер’єрного декору з пінопласту. Чекаємо на ваш дзвінок чи повідомлення.

Складання договору:

 • по виготовленню декору
 • по монтажу декор елементів

Термін монтажу елементів декору залежить від погодних умов.

 • при температурі нижче 0 ° C, або вище 35 ° C (оптимальна температура для роботи від +5 ° C до +25 ° C)
 • при поганих погодних умовах: дощ, сніг, пряме попадання сонячних променів на робочу поверхню

Проведення монтажних робіт в неналежних погодних умовах є причиною швидкого руйнування декор елементів, тому терміни монтажу можуть варіюватися.

 1. Гарантія надається на термін 10 років, якщо причиною пошкодження є вина нашої компанії.
 2. Обслуговування Декор елементів, за умови пошкодження іншими особами, предметами або будь-яких інших причин, здійснюється за окрему договірну оплату протягом 2 років.
 3. Гарантія надається тільки за умови, якщо монтажні роботи проводилися співробітниками нашої компанії (не дотримання технології монтажу погіршує якість нашої продукції і призводить до руйнування Декор елементів)

RPS Decor охоче виконає замовлення за вашим власним дизайном, а якщо ви ще не вирішили з оформленням, то наша компанія надасть вам послугу дизайнера у виборі декор-елементів.

 1. Індівідуальний підхід до кожного клієнта
 2. Надаємо повну консультацію та інформацію з приводу питань, що цікавлять вас
 3. Контроль замовлення на всіх етапах від оформлення до монтажних робіт
 4. Виробництво під замовлення від 20 м / п, не дешево але надійно !!!!!

З нами працюють:

Зворотній зв’язок

Залиште Ваші контактні дані і ми обов’язково зв’яжемось з Вами