Вже багато років компанія RPR-Décor спеціалізується на якісному та стильному оформленні екстер’єру будинків. Кожен будинок прикрашений нами не повторний та прекрасний по-своєму, а його дизайн  завжди відповідає побажанню клієнта. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного об’єкта. Наші ціни не покидають розумних меж. Якість продукції дуже важлива для нас. Кожен елемент фасадного декору ми контролюємо з особливою увагою.

Фасадний декор з пінополістиролу завжди актуальний і ніколи не виходить з моди. Цей вид оздоблення використовується  у різних архітектурних стилях будівель.

Найбільше фасадних елементів  декору  з полістиролу використовується у англійському та класичному (неокласичному) стилях, також багатий на фасадний декор стиль ампір, бароко. Менш наповнені фасадними декоративними елементами будинки  колоніального стилю та стилю прованс.

Види фасадного декору

Англійський архітектурний стиль

Оздоблення будинку в англійському стилі поєднує в собі розкіш, вишуканість та стриману елегантність. За весь час існування цього архітектурного стилю створювалися різні варіації та поєднання облицювальних матеріалів, але основні риси залишилися незмінними: облицювальна цегла, зазвичай темних відтінків, гармонічне та симетричне розташування фасадного декору, блідні кольори фасадних прикрас.

декор из пенопласта
фасад дома декор купить

Класичний або неокласичний стиль

Найголовнішими ознаками класичної архітектури були і є симетричність, підкреслення центру, загально гармонія частин і цілого. Парадний вхід у будівлю завжди розташовується по центру. Правильність геометричних об’ємів, врівноваженість та логічність планування, чіткий та спокійний ритм, урочистість пропорцій –  завжди актуальна класика.

Для цього стилю також є характерно використання античних елементів архітектури: рельєфні візерунки та статуї на стінах, арки, колони.

Класичний стиль в оформленні фасаду чудово   перфекціоністичним натурам, людям які люблять ідеальність в усьому.

Стиль ампір

Ампір – імператорсикий стиль. Його не можливо не помітити. Цей стиль прийшов у наше життя на заміну класицизму. В основі ампіру лежить неокласицизм: монументальність, масивність, портики, колони, орнаменти та рельєфність. Вирізняється розкішшю, заможністю, витонченістю та пафосом.

декор для дома фасад
декор фасада

 Стиль Бароко в оздобленні фасаду

Заможність, пишність, динамічність, пихатість – це опис цього стилю. Бароко був сформований тоді, коли й сформувався  класицизм. Та це повна протилежність класичному стилю. Фасади виконані в цьому стилі  кричать про свою розкішність, вражають динамічністю.

Характерні ознаки бароко: неймовірні розміри елементів; складність і химерність фасаду; асиметричність. Бароко не терпить простоту форм та дешевизну матеріалів.

Колоніальний стиль

Колоніальний стиль – це прості, скромні та спокійні риси архітектури.

Тут інтуїтивно можна здогадатися на чому акцентує свою особливість цей стиль – колона. Хоч своїм походженням він не має ніякої причетності до колон, але, тим не менш, саме вони є його головним компонентом.

фасадный декор для дома
фасадный декор из пенопласта киев

Провансальний стиль

Прованс – стиль романтики та  натуральності, прийшов до нас з півдня Франції. Йому притаманна проста архітектура. Цей вид екстер’єрів не кидається в очі помпезністю, але зачаровує скромністю та затишком.

Милим будиночкам, котрі оформлені у цьому стилі, притаманне використання природних матеріалів: камінь, дерево, натуральна черепиця. Також можна скористатися чудовим та практичним аналогами штучних будівельно-оздоблювальних матеріалів, подібних до природніх. Від цього дотримання стилю не зміниться.