Пінопласт є матеріалом, який можна застосовувати в різних сферах життєдіяльності людини. Пінопласт складається з маленьких гранул, які спікаються один з одним під впливом високих температур. Він сучасний, екологічно чистий, пожежобезпечний і довговічний.

Особливим попитом користується пінопласт для упаковка і перевезення крихких та цінних предметів. Ця послуга передбачає виготовлення виробів з пинопласту найрізноманітніших форм і обсягів. Ми гарантуємо оперативне, своєчасне і точне виконання своєї роботи, за найкращими цінами.

Особливості фігурного нарізання пінопласту

Структура матеріалу в поєднанні з невеликою вагою і здатністю поглинати енергію удару робить пінопласт універсальним пакувальним засобом. Такі матеріали активно застосовуються для:

  • зберігання і транспортування вторинного, дзеркального і листового скла. Застосовуються спеціальні накладки на межі листа і прокладки в середній частині;
  • пакувальні рішення для побутової та промислової техніки і обладнання, меблів, крихких предметів. Форми з пінопласту щільно охоплюють виріб по вразливих сторонах і кутах;
  • ящики і контейнери для зберігання продуктів і медикаментів. Мінімальна теплопровідність пінопласту дозволяє тривалий час підтримувати низьку температуру;
  • пінопластові вулики. Це унікальне рішення для бджолярів у вигляді легких, міцних і добре утримуючих тепло готових вуликів.

Особливість нашої послуги полягає в контурному різанні пінопласту. Така технологія дозволяє значно здешевити вартість тари, так як не потрібно використовувати дорогі прес-форми, що застосовують для виробництва великої кількості однотипних упаковок.

Але що робити, якщо специфіка Вашого бізнесу вимагає тільки такий формат упаковки? Тут Вам допоможуть фахівці RPS-Decor, які працюють як з великими, так і невеликими партіями продукції. Наше обладнання дозволяє створювати матеріали будь-якого типу і в найкоротші терміни внести зміни в геометрію упаковки. Тому Вам не варто турбуватися, якщо у Вашого товару змінилася форма.

Професійне виготовлення упаковки дозволяє створювати пінопластові деталі будь-якої конфігурації для використання в серійних продуктах або за індивідуальним замовленням. Також, RPS-Decor пропонує видатковий матеріал у вигляді наповнювача для упаковки з пінопласту, який може використовуватися для засипання в порожнини, пом’якшення ударів під час перевезення, збереження тепла в тарі.

Види пінопластових упаковок в Києві

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком основних найменувань упаковочної продукції з пінопласту, що випускається компанією RPS-Decor. Цей перелік може бути значно розширений, так як ми виробляємо упаковки і за індивідуальними вимогами замовника. В якості основи для роботи ми використовуємо не тільки готові креслення, але і загальні описи із зазначенням габаритних розмірів майбутніх виробів.

Пінопластові гранули (наповнювач)

Кульки пінопласту (гранули, наповнювач) використовується для заповнення пустот і транспортування речей в коробках.

Крошка из пенопласта

Сувенірна / товарна упаковка

Створюємо спеціальні форми упаковки з пінопласту під конкретний товар, сувенірну або фармацевтичну продукцію.

Упаковка для товаров из пенопласта

Упаковка для техники из пенопласта

Упаковка для баночек из пенопласта

Упаковка для посуду

Пропонуємо різні види упаковок для безпечного транспортування для тарілок, чашок, сервізів і іншої цінної посуди.

Упаковка тарелок с пенопластом

Упаковка для чашек из пенопласта

Упаковка для тарелок из пенопласта

Упаковка для скла

Виробляємо і різні упаковки для транспортування скла або дзеркал, склопакетів, а також фанери, ДСП, гіпсокартону та інших листових виробів. Можна замовити будь-яку кількість відділів і бажану форму.

Ящик з пінопласту

Призначений для перевезення і зберігання заморожених продуктів харчування або крихких малогабаритних виробів. Може застосовуватися в господарських цілях для зберігання різних речей

Пінопластовий кут

Призначений для перевезення меблів, ящиків, палет і інших прямокутних речей.

Уголок из пенопласта

Профіль

Застосовується для упаковки дверей, картин, рам, поличок, плит та інших плоских виробів.

Профиль из пенопласта

Чому RPS-Decor?

Замовляючи послугу в нашій компанії, ви отримуєте якісне виконання і привабливу ціну. Для того, щоб оформити замовлення, достатньо звернутися до наших менеджерів, які швидко проконсультую вас і, при необхідності, допоможуть визначити точну форму і інші деталі створення фігури. У нашій компанії працюють кращі досвідчені фахівці, справжні шанувальники своєї справи. Ми використовуємо сучасні технології і станки, а також високоякісний пінопласт. Вибирайте тільки кращих скульпторів по пінопласту і отримуйте продукцію, що цілком відповідає вашому запиту.